Hallitus

Turun Kuuloyhdistys ry:n hallitus vuonna 2022

Syyskokous valitsi vuoden 2022 yhdistyksen puheenjohtajaksi Miska Ilolan.

    • Varapuheenjohtaja: Raimo Härkönen, 050 586 2314 raimondo@elisanet.fi
    • Sihteeri: Maria Smeds, 050 353 1804 maria.smeds@saunalahti.fi
    • Hallituksen ulkopuolinen rahastonhoitaja Eija Isaksson, 040 079 4376 eija.isaksson@iki.fi
    • Hallituksen jäsen Juha Partol, 040 583 4488 jpartol@gmail.com
    • Hallituksen jäsen Leena Rekola, 0500 323 357, leena.rekola@elisanet.fi
    • Hallituksen varajäsen Oskari Autiosuo, 045 168 0508 o.autiosuo@gmail.com
    • Hallituksen varajäsen Raija Laitila, 040 758 4955, raija.t.laitila@gmail.com

Hallituksen ulkopuolelta: yhdistyksemme jäsenkirjuri Leena Haaslahti, 040-9001561 leenahaaslahti@gmail.com (tekstiviestit)